Závody - 2016

Floriánkovo uzlování
Mladí hasiči opět předvedli svělé výkony, přípravka se umístila na pátém místě a družstvo mladších na řetím místě.

Jablonecká hala
Soutěž jednotlivců v běhu na 60 a 100m s překážkami. Zástupce jsme měli ve všech kategoriích- mladší žáci, starší žáci a dorostenci. I když jsme nedosáhli na stupně vítězů, získali jsme spoustu zkušeností.

Jednotlivci Chlumín
Nejlépe se umístil Tomáš Černý, který ve své kategorii obsadil 1. místo a zároveň získal cenu za nejlepší čas celých závodů.

Štafety
V těchto závodech jsme měřili své síly ve štafetě 4x60 a CTIF. Družstvo přípravky vybojovalo krásné třetí místo.

Cítovská 100
Dorostenky a dorostenci závodili v běhu na 100m s překážkami. Medailové pozice získali Honza Hadrbolec a Tomáš Černý. Honza obsadil 1. místo v mladších dorostencích a Tomáš 2. místo ve středních dorostencích. Závody celkově vyhrál Tomáš.

Okresní kolo- dorostenci
Společně s SDH Byšice jsme postavili dorostenecká družstva a zúčastnili se okresního kola v požárním sportu. Dorostenci skončili na 2. místě, dorostenky na 1. místě a tím si zajistili postup do krajského kola.

Útoky
V květnu soutěžili mladší a starší žáci v druhém jarním kole hry Plamen a to v útokách. Družstvo mladších i starších získalo za celoroční činnost krásné 4. místo.  Dále se vyhodnocovaly výtvarné práce v soutěži Požární ochrana očima dětí. Tereza Žáková se umístila na 2. místě, Šimon Sosnovec a Matěj Svoboda na 3. místě.

Memoriál Václava Šeby a Petra Tomana
Ze začátku se nám dařilo skvěle, bohužel nepovedený PÚ nás posunul na celkové 2.místo.

PÚ Liblice
V požárním útoku jsme dosáhli těchto výsledků mladší- 1. místo a starší- 3. místo.

PÚ Byšice
Před prázdninami jsme zakončili jarní sezonu závody v Byšicích. Mladší obsadili hezké 4. místo a starší 1. místo.

Krajské kolo MH
Po odběhnutí závodů v Byšicích vyrazili dorostenky a dorostenci na kraj. I když naše družstvo dorostenců z okresního kola dál nepostoupilo, tak Tomáš Černý doplnil postupující družstvo. Dorostenky na kraji na medaile nedosáhly a dorostenci krajské kolo vyhráli a postoupili na republiku.

PÚ Dřísy
Zde se na start postavila hlídka mladších a starších žáků. Starší opět zabodovali a získali pohár za 1. místo v požárním útoku. Zároveň si obhájili vítězství z loňského roku a znovu si odvezli putovní pohár.

Písková Lhota 100
Dorostenci si zasoutěžili v běhu na 100m. Časy se neustále zlepšují.

ZPV
Zúčastnili jsme se závodů v požární všestranosti. Po pečlivé přípravě jsme obsadili hlavně bramborové pozice. Na medaili dosáhl pouze Tomáš v kategorii dorostenci jednotlivci a obsadil 3. místo.  Zároveň jsme tak zahájili další ročník hry Plamen.

Memoriál Marty Habadové
Zde děti soutěžili v závodě na 60 metrů s překážkami. Sice jsme na medailové pozice nedosáhli, ale výsledné časy se stále zlepšují.

Libišský čtyřboj
Do konce roku nás ještě čekali závody v Libiši- 4boj. Družstvo starších si odvezlo pohár a sadu medailí za druhé místo. V soutěži jednotlivců motání hadice na čas si medaili vybojoval Honza Hadrbolec za 1. místo a Jakub Hybš za 2. místo. Zároveň jsme tak ukončili soutěžní sezónu pro tento rok.

Kontaktujte nás

Kontakty

Kostelecká, Všetaty 27716
 
Admin: JChalupnas@seznam.cz